sprzet Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Narty z serii JOY to superlekkie narty, zapewniające każdej narciarce więcej satysfakcji i radości na stoku. Wszystko to dzięki zastosowaniu w budowie nart Graphene, najlżejszego, najcieńszego a zarazem najmocniejszego materiału na świecie. Jego wykorzystanie pozwoliło na zbudowanie nart lekkich, perfekcyjnie zbalansowanych i zapewniających pełną kontrolę. Nart, które dzień na stoku wypełnią radością i zadowoleniem. Panie wybierać mogą spośród kilku modeli - Epic Joy, Super JOY, Absolut JOY, Pure JOY - mających różne przeznaczenie i charakterystykę, wśród których każda narciarka znajdzie nartę dla siebie, według upodobań i umiejętności.
Na co wpłynęło wykorzystanie Graphene do budowy nart z serii JOY? Na cechy, których udoskonalenie na pewno doceni każda narciarka, czyli:

- Lekkość nart - warstwa Graphene o grubości pojedynczego atomu powoduje, że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne i mają bardzo niską masę. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, mogliśmy zaoszczędzić nawet do 350 gram.

- Balans nart - dzięki Graphene możliwa jest manipulacja profilem geometrycznym i rozłożenie masy w narcie w sposób, który jest najbardziej odpowiedni. W zależności od rodzaju narty oraz umiejętności narciarki wagi i elastyczności są dopasowane tak, aby jazda była jeszcze przyjemniejsza. Narty jeszcze nigdy nie były tak idealnie wyważone i wydajne - w każdym modelu, w każdym rodzaju. W naszej najnowszej linii nart JOY dla kobiet, dystrybucja wagi została podzielona na dwie kategorie: "na trasę" i "poza trasą" w zależności od przeznaczenia modelu.

- Kontrolę - dzięki zastosowaniu Graphene, nartach damskie mają niższy profil (camber), co ułatwia skręty i czyni jazdę na nartach jeszcze bardziej przyjemną. A ponieważ korzyści płynące z zastosowania technologii ERA 3.0 Rocker zostały dodatkowo wzmocnione, to nawet jazda na krawędziach przebiega bezwysiłkowo. Z Graphene narciarka zawsze ma kontrolę - w każdej sytuacji, w każdych warunkach i podczas każdego skrętu.

Narty HEAD model Epic JoyNarty HEAD model Epic Joy

Narty HEAD model Super JoyNarty HEAD model Super Joy

Narty HEAD model Absolut JoyNarty HEAD model Absolut Joy

Narty HEAD model Pure JoyNarty HEAD model Pure Joy

W sezonie 2017/18 do rodziny dołączył model Epic Joy - czyli perfekcyjne narty na przygotowaną trasę - zapewniające najwyższe osiągi, przyjemność z jazdy, które dodatkowo przyciągają wzrok niebanalną aczkolwiek stonowaną stylistyką.
Atrakcyjny design, niska waga, łatwe prowadzenie i manewrowość sprawiają, że narty z linii JOY idealnie nadają się dla Pań na każdym poziomie zaawansowania.

Więcej na temat nart Joy na stronie www.head.com

Narty HEAD model JoyNarty HEAD model Joy

Podziel się