sprzet Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

Narty Supershape - poczuj innowację!
Graphene, innowacja, precyzja, bezwysiłkowa moc, balans i kontrola - to słowa opisujące nową linię nart Supershape. Dodanie najlżejszego, a zarazem najmocniejszego materiału na świecie - Graphene, pozwoliło na odkrycie przez narciarzy nowego wymiaru jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii performance o zupełnie nowych cechach i konstrukcji.
Właściwości, które udoskonala technologia Graphene to:


Przekrój narty z linii Supershape


Head SupershapeHead Supershape
1. Warstwa zewnętrzna
2. Warstwa włókna szklanego
3. Warstwa titanal
4. Włókno szklane
5. Rdzeń drewniany
6. Graphene
7. Ściana boczna
8. Krawędź
9. Warstwa tłumiąca
10. Wzmocnione włókno szklane
11. Ślizg

Każdy model nart z linii Supershape posiada inną charakterystykę:

Head Supershape i.SpeedHead Supershape i.Speed

Supershape i.Speed - to narty najwęższe w talii w całej linii, szybkie z krawędzi na krawędź. Dodajmy do tego dłuższy promień skrętu oraz niewielki rocker, a otrzymamy szukające prędkości narty o sportowej charakterystyce, dynamiczne i łatwo inicjujące skręt - idealne na przygotowaną trasę.

Head Supershape i.MagnumHead Supershape i.Magnum

Supershape i.Magnum - to najbardziej uniwersalny model w całej linii. 72 mm w talii gwarantuje, że doskonale radzą sobie na sztruksie, w popołudniowych nieidealnych warunkach, a nawet po świeżym opadzie. Średni promień skrętu, nieco większy rocker niż w i.Speed oraz sportowa konstrukcja sandwich tworzą kombinację wszechstronną, dynamiczną ale nie wymagającą ogromnej energii. Niesamowita przyjemność z jazdy przez cały dzień.

Head Supershape i.RallyHead Supershape i.Rally

Supershape i. Rally - to narty dla tych, którzy szukają nart doskonale sprawujących się niemal w każdych warunkach. 76mm w talii, średni promień skrętu i odpowiedni rocker tworzą narzędzie na każdy śnieg może oprócz głębokiego puchu. Graphene i konstrukcja sandwich gwarantują i.Rally odpowiednią dynamikę i niezachwianą stabilność ale nie wymagają dużej siły do ich prowadzenia. Fantastyczny model rajdowy w czystej postaci.

Head Supershape i.TitanHead Supershape i.Titan

Supershape i.Titan - to doskonała narta all-mountain o sportowej charakterystyce. Dla narciarzy, którzy chcą być przygotowani na każde wyzwanie - 80mm w talii, solidny rocker, nieco dłuższy promień skrętu - w takiej konfiguracji nawet wyjazd w puch za trasę nie jest problemem. Ciągle jednak to świetne narty na przygotowanej trasie, jak reszta modeli w linii Supershape - perfekcyjnie zbalansowane i odpowiednio dynamiczne dzięki Graphene i konstrukcji sandwich.

Narty z serii Supershape to najwyższej jakości sprzęt dla dobrych i bardzo dobrych narciarzy, instruktorów, demonstratorów, a także wszystkich, którzy aspirują do tego poziomu. Konstrukcja nart pozwala na szybkie i dynamiczne skręty z maksymalnym trzymaniem krawędzi. Posiadają dłuższą, efektywną krawędź ponieważ są mniej zaokrąglone w tylnej części i posiadają większą powierzchnię rdzenia drewnianego. Wszystkie modele są na tym samym poziomie cenowym, głównie jeździmy nimi po tych samych stokach, ale odczucia i doznania podczas jazdy są różne.

Innymi słowy - ciesz się jazdą na nartach w najczystszej postaci!

Więcej na temat nart Supershape na head.pl

Podziel się