sport Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl sport wiadomości

Kwalifikacje i konkursy Turnieju Czterech Skoczni od soboty na żywo w Eurosporcie 1
Sobotnie kwalifikacje do konkursu w Oberstdorfie rozpoczną 67. Turniej Czterech Skoczni. W ciągu 9 dni skoczków czeka aż osiem startów w najbardziej prestiżowym cyklu w Pucharze Świata. Wszystkie skoki w kwalifikacjach i konkursach pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player!
REKLAMA
Widzowie Eurosportu 1 i Eurosport Player obejrzą w ciągu 9 dni aż 8 transmisji z kwalifikacji i konkursów w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen. Każdej transmisji będą towarzyszyły studia z udziałem komentatorów i ekspertów Eurosportu. Podczas niemiecko-austriackiego turnieju widzowie mogą się spodziewać wywiadów ze skoczkami, które przeprowadzą reporterzy Eurosportu. Stacja przygotuje wiele materiałów dostępnych w przestrzeni cyfrowej - na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz mediach społecznościowych. Będą to m.in. dodatkowe wywiady ze skoczkami, trenerami i ekspertami, rzeczowe analizy, a także reportaże o dwóch triumfatorach Turnieju Czterech Skoczni sprzed lat: Svenie Hannawaldzie oraz Thomasie Morgensternie.

W ubiegłym sezonie Kamil Stoch w niesamowitym stylu wygrał wszystkie cztery konkursy Turnieju Czterech Skoczni, co wcześniej udało się tylko Svenowi Hannawaldowi. Polak rozpoczął wówczas marsz po kolejną Kryształową Kulę, wygrywając w sezonie niemal wszystko, co było do wygrania. Lider polskiej kadry staje przed szansą wygrania Turnieju Czterech Skoczni po raz trzeci z rzędu, ale jest co najmniej kilku zawodników, którzy mogą pokrzyżować mu plany. Jednym z nich jest bez wątpienia lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Ryoyu Kobayashi. Japończyk od początku sezonu jest w znakomitej dyspozycji i jest jednym z głównych faworytów 67. Turnieju Czterech Skoczni. W tym gronie oprócz Stocha jest także Piotr Żyła, a więc drugi zawodnik "generalki". Polscy kibice będą mogli wspierać także Dawida Kubackiego, Stefana Hulę, Jakuba Wolnego, Macieja Kota oraz Aleksandra Zniszczoła.

Program transmisji z Turnieju Czterech Skoczni w Eurosporcie 1 i Eurosport Player:
• 29 grudnia, 16:15, kwalifikacje w Oberstdorfie
• 30 grudnia, 16:00, konkurs w Oberstdorfie
• 31 grudnia, 13:30, kwalifikacje w Garmisch-Partenkirchen
• 1 stycznia, 13:45, konkurs w Garmisch-Partenkirchen
• 3 stycznia, 13:30, kwalifikacje w Innsbrucku
• 4 stycznia, 13:30, konkurs w Innsbrucku
• 5 stycznia, 16:30, kwalifikacje w Bischofshofen
• 6 stycznia, 16:30, konkurs w Bischofshofen
Przeczytaj także