sprzęt Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl sprzęt wiadomości

Fischer On Tour 2020 - rozpoczęcie cyklu testów nart w Szczyrku
Pierwszą sobotę tego roku spędziliśmy na testach najnowszej kolekcji nart Fischer w Szczyrku. Był to pierwszy przystanek cyklu imprez Fischer On Tour 2020, organizowany przy wsparciu medialnym naszego portalu. Pomimo, że zima w Polsce póki co nas nie rozpieszcza, impreza udała się znakomicie.
REKLAMA
O świcie, kiedy ekipa Fischera zjawiła się na miejscu, aura była zdecydowanie niesprzyjająca. Wiał silny, porywisty wiatr, a po chwili pojawił się również ulewny deszcz. Nie przestraszyło to jednak drużyny organizatorów i po krótkim czasie przy centrum testowym SkiRajbiT na przeciwko gondoli w Szczyrku stanął namiot Fischera. Po paru chwilach wypełnił się po brzegi nartami z bieżącej kolekcji. Pomimo porannych obaw o pogodę, ta z minuty na minutę stawała się coraz lepsza. Ani na chwilę nie przeszkodziła dobrej zabawie.

Fischer On Tour 2020, SzczyrkFischer On Tour 2020, Szczyrk

Mimo, że gondola w Szczyrku rusza o godzinie 8.30, już przed godziną 8.00 na stoisku ustawiła się pokaźna grupa chętnych do przetestowania najnowszych desek Fischer. Do dyspozycji testerów dostępne były narty z kolekcji Fischer RC ONE, The Curv, damskie modele MY, no i oczywiście legendarne RC4.

Sporą popularnością cieszyła się najnowsza linia nart RC ONE. Następczynie słynnych Progressorów robiły wrażenie na testujących. Wydaje się, że te zwinne, stabilne i wydajne deski świetnie sprawdziły się zarówno na twardej, porannej nawierzchni, jak i w miękkim popołudniowym śniegu.

Fischer On Tour 2020, SzczyrkFischer On Tour 2020, Szczyrk

Wiele osób wzięło udział w konkursie "Oto RC ONE - weź je przetestuj!". Uczestnicy, którzy podzielili się swoją opinią o dwóch przetestowanych przez siebie modelach nart RC ONE, mogli zdobyć atrakcyjne nagrody. Wśród puli znalazły się gogle Smith, torby Fischer oraz masa gadżetów. Nagrodzone zostały trzy najlepsze opinie, a dwie otrzymały wyróżnienia.

Poza konkursem można było zakręcić kołem fortuny i otrzymać gadżet Fischera. Ta atrakcja cieszyła się szczególnym zainteresowaniem wśród najmłodszych narciarzy. Na uczestników czekała też możliwość sprawdzenia gogli Smith. Ponadto na stoisku testowym gościła Karolina Chrapek, ambasadorka marki Fischer w Polsce, była narciarka alpejska reprezentująca nasz kraj m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Z Karoliną można było zamienić słowo, zrobić sobie zdjęcie i posłuchać krótkiego wywiadu.

Fischer On Tour 2020, SzczyrkFischer On Tour 2020, Szczyrk

A jeśli nie mogliście być z nami w szczyrku - nic straconego. Kolejna odsłona Fischer On Tour 2020 już w tę sobotę, tj. 11. stycznia. Spotykamy się w Wiśle, na stoku narciarskim Cieńków. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na Facebooku Fischer Ski Polska i SMITH Polska oraz na Instagramie @fischerski_pl. Serdecznie zapraszamy!
Przeczytaj także