sprzęt Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl sprzęt wiadomości

Helly Hansen Minimalist Jacket - minimalny ciężar i maksymalna ochrona przed każdą pogodą
Warunki atmosferyczne w górach to wielka niewiadoma. Mogą zmienić się błyskawicznie I bez ostrzeżenia. Helly Hansen pozwala przygotować się na nieprzewidywalne oferując ważącą jedynie 160 gram kurtkę Minimalist Jacket. Kurtka ochroni nas przed każdą wodą i wiatrem, ma znakomite parametry oddychalności. Bez problemu mieści się w dołączonej kieszonce i prawie nie zajmuje miejsca w plecaku, kiedy przestaje być potrzebna.
REKLAMA
Struktura kurtki składa się z 2,5 warstw tkaniny Helly Tech® Professional, sprawdzonych w najcięższych warunkach. Niech nie zmyli was minimalistyczny design kurtki - w rzeczywistości każdy detal tutaj jest przemyślany, ma swoją funkcję i znaczenie: kaptur dopasowujący się do kasku, konstrukcja o minimalnej ilości szwów, wodoodporne suwaki. Kurtka jest idealnie sprawdzi się w podróży i podczas przygód w terenie

Helly Hansen Minimalist JacketHelly Hansen Minimalist Jacket

Minimalist Jacket
• Helly Tech® Professional tkanina o konstrukcji 2,5 warstw
• Wodoodporna, chroniąca przed wiatrem i zapewniająca oddychalność
• Minimalna ilość szwów
• Pakuje się do kieszonki
• Wodoodporne suwaki
• Kaptur dostosowuje się do kasku
• Waga 160 g

Helly Hansen Minimalist JacketHelly Hansen Minimalist Jacket

O Helly Hansen
Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.
Dzięki doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry. Firma jest też autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej.
Przeczytaj także