sprzęt Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl sprzęt wiadomości

Helly Hansen przedstawia nową kolekcję Mono Material Urban w 100% nadającą się do recyklingu
Kolekcja odzieży Helly Hansen zapewnia mieszkańcom miast ciepło i wygodę bez uszczerbku dla stylu i funkcjonalności. Od ponad 140 lat norweska marka dostarcza przemyślane projekty sprawdzające się w krajach o chłodnym klimacie, a na jesień/zimę 2020, Helly Hansen stawia kolejny krok w swoich staraniach o środowisko naturalne wprowadzając linię Mono Material.
Ta kolekcja w 100% nadaje się do recyklingu, każdy z elementów kolekcji wykonany jest z jednego rodzaju materiału, przez co idealnie poddaje się procesowi recyklingu, w wyniku którego powstanie surowiec do produkcji nowej odzieży.
REKLAMA
Nowa linia Mono Material została zaprojektowana z myślą o kompleksowym cyklu życia odzieży i zaplanowane jej nowe życie i przydatność. To, że w skład produktu wchodzi wyłącznie poliester - pozwala wykorzystywać go ponownie po procesie recyklingu, nie tracąc na jakości surowca.
Ocieplina w kurtce to poliester o strukturze puchu, wolny od PFC. Takie rozwiązanie to lekkość i wygoda w codziennym użytkowaniu.

Kolekcja Mono Material Urban w 100% nadającą się do recyklinguKolekcja Mono Material Urban w 100% nadającą się do recyklingu

Kurtki z kolekcji Mono Material pojawią się na rynku jesienią. Będą idealne na pierwsze chłody - ale posłużą też jako nowoczesne docieplenie płaszczy przeciwdeszczowych czy zimowych kurtek.

O Helly Hansen
założona w 1977 w Norwegii marka odzieży technicznej nieprzerwanie rozwijająca swoją kolekcję w trosce o ochronę życia i komfort pracy w najtrudniejszych warunkach. Helly Hansen chroni i pozwala cieszyć się życiem.
W swojej ponad 140 letniej historii marka wprowadziła na rynek szereg innowacji, które na zawsze odmieniły sposób, w jaki się ubieramy: ponad 140 lat temu pierwsza elastyczna tkanina wodoodporna, lata 60te pierwsza tkanina typu polar , lata 70te pierwsza bielizna techniczna z wykorzystaniem pionierskiej technologii Lifa Stay Dry, współczesne H2Flow, wielokrotnie nagradzany system termoregulacji odzieży

Kolekcja Mono Material Urban w 100% nadającą się do recyklinguKolekcja Mono Material Urban w 100% nadającą się do recyklingu

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com
Przeczytaj także