sprzęt Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl sprzęt wiadomości

Helly Hansen - W Imperial Puffy Jacket
Z myślą o narciarkach, które przede wszystkim cenią komfort termiczny i klasyczny kobiecy design Helly Hansen wprowadza do oferty kurtki W Imperial Puffy Jacket.
Ciepłe i wygodne modele damskich kurtek przygotowane zostały myślą o mroźnych dniach na stoku narciarskim.
REKLAMA
Syntetyczne, nowoczesne ocieplenie to gwarancja komfortu termicznego i lekkości.
Ta kurtka nie przemaka i daje nam pełną swobodę ruchów. Kurtka posiada wszystkie niezbędne narciarskie akcesoria, w tym kieszeń Life Pocket, która pozwoli wydłużyć żywotność baterii w naszym telefonie. Kobiece kształty i piękne kolory bezbłędnie wskazują skandynawską jakość Helly Hansen.

Modele dostępne w sieci salonów Adventure Sports oraz na www.hellyhansen.com

Kurtka narciarska Helly Hansen - W Imperial Puffy JacketKurtka narciarska Helly Hansen - W Imperial Puffy Jacket

O Helly Hansen
Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.
Dzięki doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry. Firma jest też autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej. Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen,
Przeczytaj także