sprzęt Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl sprzęt wiadomości

Smith wprowadza na rynek rewolucyjne gogle 4D MAG™
Zgodnie z zapewnieniami Smitha, w na rynek trafią absolutnie wyjątkowe, rewolucyjne gogle 4D MAG™, w których zastosowano patent BirdsEye Vision™ oraz szyby z technologią ChromaPop™.
Model ten wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami - ma nowe szyby i kształt. Na uwagę zasługuje chroniona patentem konstrukcja BirdsEye Vision znacznie zwiększająca pole widzenia. To pierwsze na rynku tego typu gogle, które umożliwiają rozszerzenie pola widzenia o 25% w porównaniu z goglami I/O MAG™.
REKLAMA
Dzięki udoskonalonej konstrukcji i zmniejszeniu strefy zakłócającej pole widzenia jazda na nartach i poruszanie w górskich warunkach są dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. W 4D MAG zastosowano również unowocześnioną technologię MAG polegającą na wykorzystaniu specjalnego, podwójnego mechanizmu mocowania szyb do ramki. Szyba mocowana jest na kilku magnesach i zabezpieczana przez dwa boczne zatrzaski. Dzięki temu można w bardzo łatwy i szybki sposób wymienić szybę na jaśniejszą lub ciemniejszą w zależności od aktualnych warunków.

Kolekcja gogli Smith na sezon 19/20

4D MAG wyróżniają się opatentowaną technologią ChromaPop stosowaną w szybach, dzięki której udało się znacznie poprawić jakość i ostrość widzenia, nawet w bardzo trudnych warunkach. Technologię tę wykorzystuje się obecnie w szybach o 12 różnych odcieniach, dzięki czemu jakość widzenia szczegółów i naturalnych kolorów jest naprawdę doskonała. Każde gogle sprzedawane są z dwoma szybami ChromaPop przeznaczonymi na słoneczne i pochmurne dni.

Gogle są kompatybilne z kaskami Smitha i doskonale wpasowują się w ich obrys. Co ważne, system wentylacji AirEvac™ powoduje, że ciepłe, powodujące parowanie szyb powietrze odprowadzane jest na zewnątrz gogli, również poprzez otwory wentylacyjne w kasku.

Ponadto, w goglach wykorzystano 3-warstwową piankę DriWix, która w porównaniu ze standardowo stosowanymi piankami pochłania 50 proc. więcej wilgoci oraz system regulacji QuickFit z klamrą. Szeroki pasek pokryty jest warstwą silikonu zapobiegającą przesuwaniu się na kasku.

Nowe gogle 4D MAG kosztują 280 EUR. Dostępne są z paskami w 9 różnych wzorach, z dodatkowym sztywnym opakowaniem.

skionline.pl
Przeczytaj także