sprzęt Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl sprzęt wiadomości

SNOW EXPO 2019 już w najbliższy weekend
Przed nami czwarta edycja "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy", pierwszego i jedynego w Polsce wydarzenia dedykowanego wyłącznie dla osób kochających narty, snowboard, skitour lub freeride oraz outdoor i wspinaczkę.
REKLAMA
Małgorzata Tlałka, Kinga Baranowska, Karolina Reimen-Żerebecka, Maryna Gąsienica-Daniel, Sylwia Jaśkowiec oraz Andrzej Bargiel, Jacek Ciszak, Paweł Kunachowicz, Tomasz Kurdziel, Andrzej Mecherzyński-Wiktor i Jacek Nikliński, to tylko niektórzy z zaproszonych gości specjalnych.

Impreza odbywająca się cyklicznie i oficjalnie otwierająca sezon zimowy na stadionie PGE Narodowym zdobyła już renomę i uznanie w branży, czego dowodem jest fakt, że tylko tutaj zaprezentują się takie marki, jak Atomic, Buff, Dainese, Dynastar, Giro, Majesty, Nordica, Poc, Rossignol, Salewa, Salomon, X-bionic, czy Völkl oraz ośrodki narciarskie z Andory, Austrii, Polski, Słowacji, Włoch, czy Hiszpanii.

SNOW EXPO od czterech lat kreuje nowy trend imprezy B2C2B, czyli wystawy sprzętu połączonej z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez słynnego Mechaniora, czy… kibicować ekipie ustanawiającej podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w morsowaniu 12 godzinnym (!) oraz uczestnikom pierwszych Mistrzostw Polski w morsowaniu.

Szczegółowy program SNOW EXPO 2019 znajdziecie tutaj >>

Wreszcie dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i uwaga, warsztatach lawinowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart prowadzonych przez bezdyskusyjnie najlepszego specjalistę w Polsce. Oczywiście, jak co roku nie zabraknie szkoleń zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych, o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru, czy ekwipunku na wyprawy i wyjazdy narciarskie. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta. I zapewne, jak co roku dużą część odwiedzających stanowić będą osoby związane zawodowo z branżą.

SNOW EXPO 2019 odbędzie się jak dotąd, pod najlepszym w Polsce sportowym adresem, czyli na stadionie PGE Narodowym w centrum Warszawy.
Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO jest firma Ford Polska.

Ile to kosztuje? 10% zniżki na bilety z kodem: skionline.pl
Bilety do strefy EXPO są do nabycia w kasach przed wejściem na targi w cenie 29 zł osoba dorosła, 19 zł po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej. Bilet obowiązuje na jeden, dowolny dzień "SNOW EXPO" + jeden, dowolny dzień "Narodowy SKI Test". Dzieci do lat 7 pod opieka dorosłych wchodzą bezpłatnie. Są również bilety 2-dniowe.

KUP BILET NA SNOW EXPO 2019


W sezonie 2019/20 odbędą się także trzy edycje "SNOW EXPO na śniegu" - darmowych i multi brandowych testów nart i desek w trzech polskich ośrodkach narciarskich:
14-15 grudnia 2019 - Białka Tatrzańska - Kotelnica/Bania
11-12 stycznia 2020 - Krynica/Słotwiny Arena
29 lutego do 1 marca 2020 - Czarna Góra Resort

Zapraszamy na PGE Narodowy i w nasze ukochane góry

Więcej informacji na stronie: www.snowexpo.pl
Przeczytaj także