sprzęt Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl sprzęt wiadomości

"SNOW EXPO na śniegu" - Słotwiny Arena darmowe testy nart i desek
Już w ten weekend, w dniach 11 i 12 stycznia 2020 roku, w godzinach od 9.00 do 16.00 zapraszamy do ośrodka narciarskiego Słotwiny Arena w Krynicy, gdzie bezpłatnie, w jednym miejscu i czasie, będzie można przetestować i porównać narty oraz deski wielu producentów sprzętu.
REKLAMA
Tuż obok dolnej stacji 6-osobowej kanapy swoje stanowiska z ofertą testową i profesjonalną obsługą ustawią takie marki, jak: Burton, Dynastar, Elan, Flow, Flux, Majesty, Nidecker, Nitro, Nordica, Ride, Rome SDS, Rossignol, Stöckli, Wed’ze, Völkl.

W trakcie testów będzie można zasięgnąć fachowej porady u specjalistów oraz oraz profesjonalnymi narciarzami. Zarażą pasją, doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów, a co najważniejsze, za to wszystko dostępne będzie bezpłatnie w godzinach od 9.00 do 16.00!

Ambasadorem projektu jest znany aktor i multi sportowiec Piotr Zelt, doskonały narciarz, który będzie obecny na wydarzeniu w Krynicy i podzieli się wrażeniami z testów sprzętu.
Nie zabraknie również najnowszej kolekcji samochodów Ford, marki, która jest partnerem SNOW EXPO w sezonie 2019/20.

Przeczytaj także