stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Ciesz się zimą w Nassfeld
Już wkrótce przyjdzie ten czas i w Nassfeld ruszy kolejny sezon narciarski. 6 grudnia otworzymy dla Was nasze podwoje i zaprosimy na zimę pełną wrażeń. Nassfeld w tym roku ponownie zaprezentuje się Wam z całą gamą atrakcji i niespodzianek.
REKLAMA

W Nassfeld Gościnność piszemy wielką literą


Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci coś więcej niż sam urlop. U nas urlop narciarski ma być przeżyciem, które cię tak oczaruje, przez jeszcze wiele tygodni po powrocie do domu będziesz zatapiać się we wspomnieniach tych wyjątkowych chwil. Włoska lekkość przyprawiona szczyptą austriackiego luzu to nasz przepis na najlepszy urlop dla naszych gości we wszystkich jego odsłonach.

Z zaskakującym rozmachem


Ponieważ wiemy, że różnorodność ma znaczenie, mamy dla ciebie 110 km zróżnicowanych tras. Na wyjątkowo szerokich stokach możesz szerokimi łukami szusować po całej szerokości stoku, sunąć w dół w swym ulubionym tempie czy uprawiać zjeżdżać stylem sportowym. Jeśli masz ochotę na większą dawkę adrenaliny, polecamy wypad do naszego snowparku. Tutaj znajdziesz prawdziwe wyzwanie bez względu na stopień umiejętności. Na początkujących czeka długi na 4 m Flat Box lub nieco trudniejszy Rainbow Box. W części dla zaawansowanych free-riderów znajdziemy wymagające pipe’y i tube’y czy przerażającego Monsterkicker’a. A wszystko to połączone ze sobą przez komfortową infrastrukturę, byś z pomocą 30 nowoczesnych kolei górskich i wyciągów mógł dotrzeć do każdego zakamarka ośrodka.

W Nassfeld  Gościnność piszemy wielką literąW Nassfeld Gościnność piszemy wielką literą

Zaskakująca różnorodność


Ale oprócz białego szaleństwa mamy ci do zaoferowania także co nieco dla podniebienia. Obojętnie, czy to będzie włoska Ristoranti czy utrzymana w dawnym stylu górska chata, czekająca na ciebie oferta kulinarna naszych lokali w pełni odzwierciedla różnorodność tego miejsca.

Komu i tego jeszcze mało, ten może skorzystać z możliwości wyciszenia i relaksu. Do dyspozycji ma tutaj 55 km zimowych szlaków wędrownych, idealne warunki do uprawiania skitouringu czy wędrówek na rakietach śnieżnych, ale i przebogatą ofertę wellness. Tutaj obowiązuje motto: Siła bierze się ze spokoju - przy tym, rzecz jasna, odpoczynek stawiamy na pierwszym miejscu.

Zaskakująca ilość słońca


Nassfeld ma ci do zaoferowania najbardziej słoneczny urlop narciarski w całej Austrii! A zarazem nasz rozległy ośrodek narciarski otacza zapierająca dech w piersi panorama gór. Mając przeciętnie o ponad 100 godzin słońca więcej niż inne ośrodki, gwarantujemy, że u nas pogoda pokaże ci się od swojej najlepszej strony.

Od 16 marca do 22 kwietnia Nassfeld zmienia się w największy słoneczny taras Alp! Czy może być coś piękniejszego niż poznawanie najpiękniejszego ośrodka narciarskiego Karyntii przy pięknej, słonecznej pogodzie? Odpowiedź brzmi: nic!

Zaskakująco przyjazny dla rodzinyZaskakująco przyjazny dla rodziny

Zaskakująco przyjazny dla rodziny


Dla rodzin przygotowaliśmy szereg specjalnych niespodzianek. Gratisowe świadczenia dla najmłodszych i bogata oferta opieki nad dziećmi nie pozostawiają nic do życzenia. Trzy doskonale zabezpieczone ośle łączki, trzy szkółki narciarskie dla dzieci oraz pełen zaskakujących elementów stok dla dzieci "Snake" to podstawa udanego urlopu dla całej rodziny.

Na trasie wyścigowej Ski-Movie oraz naszej szkółce Shred-School młode talenty narciarskie mogą się wyszumieć i popisać swoimi umiejętnościami. Ale i dla tych całkiem małych nie brak w Nassfeld odpowiednich atrakcji. W naszym klubie malucha BOBO czekają na nich liczne niespodzianki. Maluchy od 2,5 roku życia mają tu zapewnioną opiekę przez całe przedpołudnie, a nieco starsze, które ukończyły już 3 rok życia mogą już próbować stawiać pierwsze kroki na nartach.

Rozpromienione buzie dzieci i zrelaksowani rodzice - oto credo urlopu rodzinnego w Nassfeld.

A więc na co jeszcze czekasz? Przyjeżdżaj i daj się oczarować urokowi Nassfeld!

Nasze pakiety:


Nassfeld Skihit: 6 noclegów z wyżywieniem HB w sezonie wysokim (w cenie 5-dniowy skipass) już od 629,- EUR od osoby.
Dowiedz się więcej >>

Nassfeld Special 4=3: Przyjeżdżasz na 4 dni, płacisz tylko za 3. Noclegi ze śniadaniem w sezonie pośrednim od 309,- EUR od osoby.
Dowiedz się więcej >>

Nassfeld Ski surprise "Zapraszamy Dzieciaki": 2 dorosłych + dziecko do 9 lat. 5 noclegów w mieszkaniu wakacyjnym w sezonie niskim za jedyne 758 EUR.
Dowiedz się więcej >>
Przeczytaj także