stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Dolomiti Superski kończy sezon 10 marca 2020!
Przedstawiamy oficjalny komunikat Dolomiti Superski związany z zamknięciem ośrodków narciarskich. Z głębokim żalem musimy ogłosić wcześniejsze zakończenie sezonu narciarskiego z powodu koronawirusa SARS-CoV-2.
REKLAMA
Dolomiti Superski z dolinami Plan de Corones, Alta Badia, Val Gardena / Alpe di Siusi, Val di Fassa / Carezza, Arabba / Marmolada, 3 Cime Dolomiti, Val di Fiemme / Obereggen, San Martino di Castrozza Passo Rolle, Rio Pusteria - Bressanone, Alpe Lusia / San Pellegrino, Civetta, w porozumieniu z głównymi podmiotami i we współpracy z władzami politycznymi, zdecydowały o wcześniejszym zamknięciu obecnego sezonu narciarskiego. Powodem jest szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa na terytorium Włoch oraz potencjalne ryzyko dla turystów, personelu i miejscowej ludności na wszystkich terenach narciarskich.

Zamknięcie nastąpi we wtorek, 10 marca 2020 r.

Bardzo nam przykro, że musimy podjąć tę absolutnie wyjątkową decyzję, ale uważamy, że ten krok ma fundamentalne znaczenie, aby powstrzymać w jak największym stopniu rozprzestrzenianie się koronawirusa. Chcielibyśmy podziękować wszystkim narciarzom, których gościliśmy w tym sezonie na naszych trasach i mamy nadzieję, że wkrótce powitamy Was ponownie w Dolomitach.

Zwroty


Karnety wielodniowe: dni niewykorzystane zostaną zwrócone.
Przejdź do jednego z naszych punktów sprzedaży z karnetem narciarskim, aby uzyskać zwrot pieniędzy.
W przypadku zakupu online wyślij e-mail z kuponem na adres info@dolomitisuperski.com
Przeczytaj także