stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Ischgl zaprasza na wiosenne narty w słońcu i mnóstwo atrakcji
Jazda na nartach w promieniach słońca w Ischgl to mnóstwo słonecznych chwil, idealny śnieg, ekscytujące wydarzenia i spektakularne koncerty. Głównym wykonawcą odbywającego się od 25 lat, jubileuszowego koncertu Top of the Mountain Closing Concert 2 maja 2020 będzie Eros Ramazzotti.
REKLAMA
Wydarzenia w ramach wiosennej jazdy na nartach w promieniach słońca w Ischgl jeszcze raz podgrzeją atmosferę w śnieżnobiałym ośrodku Silvretta Arena na 239 kilometrach stoków na wysokościach między 1377 a 2872 m n.p.m. W tym czasie na gości w największym certyfikowanym, neutralnym dla klimatu regionie narciarskim w Alpach czekają nie tylko najlepsze warunki śniegowe i gwarancja śniegu. Od połowy marca do początku maja fanów białego szaleństwa zachwycą idealne trasy zjazdowe i skiturowe ze wspaniałymi widokami, dużo słońca i kultura après-ski na wysokim poziomie, ale przede wszystkim żywiołowy klimat podczas dużych imprez plenerowych w ośrodku narciarskim i poza stokami.

Eros Ramazzotti fot. Julian HargreavesEros Ramazzotti fot. Julian Hargreaves

Kto szuka najlepszych warunków śniegowych w połączeniu z mnóstwem słońca i muzyką na żywo, zdecydowanie powinien zanotować datę 2 maja w Silvretta Arena. Spektakularnym końcem sezonu w Ischgl będzie występ włoskiej ikony muzyki pop i rock, Erosa Ramazzottiego, na terenie ośrodka narciarskiego na legendarnej scenie Idalp w ramach jubileuszowego koncertu Top of the Mountain Closing Concert, odbywającego się nieprzerwanie od 25 lat. Wstęp z ważnym karnetem narciarskim jest bezpłatny.
Więcej informacji na www.ischgl.com.

Wydarzenia w ramach wiosennej jazdy na nartach w słońcu w Ischgl w kwietniu 2020

12 kwietnia 2020
Koncert wielkanocny Top of the Mountain Easter Concert / Ischgl - Sido

25 kwietnia 2020
32. Wiosenny Festiwal w Alp Trida / Samnaun-Ischgl - "Comedy im Schnee"

26 kwietnia 2020
32. Wiosenny Festiwal w Alp Trida / Samnaun-Ischgl - Namika

02 maja 2020
Koncert finałowy Top of the Mountain Closing Concert / Ischgl - Eros Ramazzotti

Ischgl zaprasza na wiosenne narty w słońcu i mnóstwo atrakcjiIschgl zaprasza na wiosenne narty w słońcu i mnóstwo atrakcji
Przeczytaj także