stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

KRYNICA.ski - pierwszy taki projekt w Beskidzie Sądeckim!
KRYNICA.ski to inicjatywa łącząca wspólnym karnetem cztery ośrodki narciarskie zlokalizowane na terenie Krynicy-Zdroju oraz Tylicza. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji 25 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności, 18 wyciągów, w tym aż 6 kolei krzesełkowych, nowoczesną infrastrukturę oraz bogatą ofertę apres-ski - a wszystko to w ramach jednego karnetu! Różnorodność obiektów sprawia, że każdy znajdzie to coś dla siebie, a każdy kolejny dzień będzie nowym narciarskim wyzwaniem.
REKLAMA
Projekt KRYNICA.ski gwarantuje pełen profesjonalizm. Wszystkie ośrodki posiadają system sztucznego naśnieżania, zapewniający dobre warunki niezależnie od pogody. Większość tras jest sztucznie oświetlona, dzięki czemu narciarze mogą szusować do późnych godzin wieczornych. W trosce o bezpieczeństwo i komfort narciarzy stoki są codziennie ratrakowane.

Ośrodki wchodzące w skład KRYNICA.ski:


Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy - ośrodek narciarski położony w Słotwinach, dzielnicy Krynicy-Zdroju, w Beskidzie Sądeckim na wschodnim zboczu Drabiakówki (ok. 896 m n.p.m.).
W skład kompleksu wchodzą: 4-osobowy wyciąg krzesełkowy o długości 925 m, 2-osobowy wyciąg orczykowy też o długości 925 m oraz wyciąg talerzykowy o długości 120 m,
Przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego znajdują się:
- szkoła narciarska "Race Center"
- serwis sprzętu
- wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
- punkty gastronomiczne
- parking.
Więcej informacji na stronie: www.slotwiny.pl

Ośrodek Narciarski Henryk-Ski znajduje się na zboczu Góry Krzyżowej (812 m.), w samym centrum
Krynicy-Zdroju. W jego skład wchodzą dwie 4-osobowe koleje krzesełkowe oraz wyciąg taśmowy.
Średnie nachylenie stoku sprawia iż stacja ta jest idealnym miejscem dla początkujących
i średnio-zaawansowanych narciarzy. Bezpośrednio przy dolnej stacji wyciągu znajduje się "Gospoda u Krakowiaka", w której narciarze mogą się ogrzać przy kominku, spróbować smacznej, regionalnej kuchni i zregenerować siły.
Ośrodek dysponuje również wypożyczalnią nart, przechowalnią sprzętu i bezpłatnym parkingiem. Zapewnia także wykwalifikowaną kadrę instruktorów dla początkujących narciarzy i snowboardzistów.
Długości wyciągów:
- HENRYK I - 720 m.
- HENRYK II - 620 m.
- KUBUŚ - 80 m.
Więcej informacji na stronie: www.henryk-ski.pl

Stacja Tylicz SkiStacja Tylicz Ski

Stacja TYLICZ.ski jest idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Początkującym oferuje oddzielne polanki z wyciągiem taśmowym, miejsce gdzie można bezpiecznie i komfortowo stawiać pierwsze narciarskie kroki.
Na małym stoku Gościńcu - biorącym nazwę od przytulnej gospody, znajduje się nowa kolej krzesełkowa nr 2 , wyciąg orczykowy oraz wyciąg taśmowy SunKid. Szerokość, odpowiednie nachylenie stwarzają świetne warunki do nauki.
Bardziej wymagający narciarze mogą szusować na głównym stoku z koleją krzesełkową nr 1.
Szerokie polany połączone nartostradami, umożliwiają wiele różnych zjazdów z górnej stacji. Ze względu na duże powierzchnie stoków jazda jest bezpieczna i każdy znajdzie przestrzeń dla siebie.
Szkółki narciarskie, wypożyczalnie oraz kilka punktów gastronomicznych oferujących regionalną kuchnię to dodatkowe atuty stacji.

Położenie ośrodka w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, spokojna okolica, dobry dojazd i baza noclegowa zapewnią udany wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.
Więcej informacji na stronie: www.tylicz.ski

Master Ski Centrum NarciarskieMaster Ski Centrum Narciarskie

Master Ski Centrum Narciarskie jest rodzinnym ośrodkiem narciarskim położonym na północnych stokach w samym centrum Tylicza, na wysokości 680 m n.p.m.

Centrum dysponuje nowoczesną 4 os. koleją krzesełkową oraz czterema wyciągami.
Łagodne, szerokie trasy są idealne dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem. Każdy uczeń może bezpiecznie cieszyć się tu urokami białego szaleństwa. Główna, szeroka trasa o równomiernym pochyleniu, sprzyja jeździe na "krawędzi" dla bardziej wymagających.
Moc atrakcji czeka na narciarzy w Funparku, gdzie każdy może spróbować niezapomnianej przejażdżki przez tunel! Snowpark stworzony dla spragnionych adrenaliny to ulubione miejsce snowboardzistów.

Dzieci mogą uczyć się w przedszkolu narciarskim pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Wyciąg taśmowy znajduje się tuż przy tarasie widokowym karczmy.

Centrum oferuje usługi wypożyczalni, bezpłatnej przechowalni i szkoły narciarskiej, ponadto bezpłatny parking oraz regionalną karczmę z kącikiem zabaw.

Więcej informacji na stronie: www.master-ski.pl

Oficjalna strona KRYNICA.ski: www.krynica.ski
Przeczytaj także