stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Pierwsze urodziny o wschodzie słońca
Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji już jutro - w czwartek 20 sierpnia zapraszamy na wyjątkowe Wejście na wschód słońca na Wieży widokowej - Słotwiny Arena.
REKLAMA
20 sierpnia goście odwiedzający ośrodek Słotwiny Arena będą mogli wybrać się na wschód słońca na Wieży widokowej! Wszystkich miłośników przepięknych widoków zapraszamy na Wieżę widokową, gdzie wspólnie powitamy nowy dzień. Specjalnie na tę okazję uruchamiamy nasz główny wyciąg o godz. 4:45.
Nie jest to jedyna niespodzianka przygotowana na pierwsze urodziny Wieży! Każdy turysta, który zakupi bilet wstępu na Wieżę wraz z przejazdem koleją krzesełkową otrzyma od nas w prezencie maskotkę pingwina.

Oprócz niezapomnianych doznań wizualnych, nasi goście będą mieli okazję przejścia z przewodnikiem, który opowie wiele ciekawostek związanych z atrakcją, jaką jest wieża w Krynicy-Zdroju.

Ważne informacje:
W czwartek, 20 sierpnia słońce wschodzi o godz. 5:33!
Kasa dolna będzie czynna od godz. 4:30, a górna od 4:45.
Po wschodzie słońca zapraszamy na pyszne śniadanko do Restauracji Słotwiny Arena w specjalnej tego dnia cenie (czynna od godz. 6.00).
Przeczytaj także