stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Słowacja - na stoku tylko z testem 72-godzinnym. Testy bezpłatne
Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajčí ogłosił na dzisiejszej konferencji, że od 15 grudnia stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie - czytamy na stronie WaszaTurystyka.pl.
REKLAMA
Od 11 grudnia zamknięte będą na Słowacji tarasy restauracji i barów. W hotelach posiłki będą wydawane do pokojów. Stacje narciarskie na Słowacji będą nadal czynne, jednak żeby z nich skorzystać trzeba od 15 grudnia będzie się wykazać negatywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa nie starszym niż 72 godziny. Tak więc wypoczywając na Słowacji, co trzy doby będziemy musieli sią poddawać bezpłatnym testom. Nie znane są jeszcze szczegóły techniczne tych operacji, ale wiadomo, że przy wjeździe do ośrodka narciarskiego wyniki testów będą sprawdzanie a wjadą tylko osoby z negatywnym testem na COVID-19

Przypomnijmy, że od 2 listopada Polacy mogą wjeżdżać na Słowację tylko z negatywnym, wynikiem testu na obecność koronawirusa.

Więcej informacji na stronie WaszaTurystyka.pl

Przeczytaj także