stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Stacja Narciarska Wierchomla będzie działała 12 i 13 grudnia
Nadchodzący weekend w Stacji Narciarskiej Wierchomla również będzie narciarski. Będą działały wyciągi Wierchomla 1 i Stonoga w godzinach 9.00 - 18.00. Na stoku będą otwarte punkty gastronomiczne: Szałas Bacy, Restauracja pod Wyciągiem oraz bar, które będą serwować jedzenie do ręki na wynos.
REKLAMA
W najbliższy weekend będzie czynna również Szkoła Narciarska Dwie Doliny oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, oferująca narty i snowboard najlepszej jakości.

Stacja Narciarska Wierchomla przygotowała korzystne propozycje dla mieszkańców Gminy Piwniczna-Zdrój i uczniów powiatu nowosądeckiego: korzystny cenowo Karnet mieszkańca oraz autorski program S-cool karnet dla uczniów szkół, które do niego przystąpiły. Jest to świetny sposób na aktywizowanie okolicznych mieszkańców.Rozległe tereny i szerokie stoki Stacji Narciarskiej Wierchomla mogą pomieścić w obecnym reżimie sanitarnym nawet 4 tysiące narciarzy jednocześnie. Bramki stacji są odseparowane od siebie, tak aby narciarze mogli zachować od siebie bezpieczny dystans. W całej Stacji Narciarskiej Wierchomla obowiązkowe jest zakrywanie nosa i ust.

Bieżące informacje znaleźć można zawsze na stronie internetowej www.wierchomla.com.pl
Przeczytaj także