stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Tatry Wysokie i Jasna zapraszają na pierwszą jazdę tego sezonu
Największy ośrodek narciarski na Słowacji - Jasna ma dla wszystkich wspaniałą wiadomość! Już w sobotę 7 grudnia zaprasza miłośników narciarstwa na pierwsze naśnieżone stoki. W Tatrach Wysokich otwarcie sezonu przyniesie Mikołaj - już w piątek 6 grudnia otwieramy stoki na Jeziorze Szczyrbskim.
REKLAMA
Sezon zimowy w Jasnej rozpoczął się wspaniałą imprezą już w sobotę 30 listopada. Jednak narciarze na radość z pierwszych szaleństw na stoku w nowym sezonie zimowym muszą poczekać do soboty 7 grudnia. "Wygląda na to, że w sobotę zaczynamy! Dzięki ochłodzeniu udało nam się naśnieżyć pierwsze trasy i wreszcie uruchamiamy ośrodek w normalnym trybie. Na narty można się wybrać na trasy Biela Púť (nr 13), Pretekárska (nr 1a Luková- Priehyba) i z Priehyby na Koliesko (2b + 2). Funitel będzie kursował co pół godziny," poinformował menadżer ds. handlu i marketingu ośrodka Jasna Martin Hloušek. Kontynuujemy naśnieżanie pozostałych stoków po północnej i południowej stronie ośrodka z założeniem, że już w przyszłym tygodniu powinny być oddane do użytku kolejne trasy.

Najważniejsze nowości sezonu zimowego 2019/20 w Jasnej:


- Dynamiczne ceny w kasach,
- 132 nowych miejsc noclegowych dzięki powiększeniu Chalets Jasna Collection****,
- Hotel Srdiečko - stylowe pokoje i restauracja po remoncie,
- FIRST CLASS SKIING - na narty bez czekania w kolejce, oferta dla gości nocujących w hotelach TMR; którą mogą dokupić także posiadacze Sprytnej Sezonówki, dopłacając za wyłączone dni.
- SKY PICNIC - piknik w specjalnie przygotowanej kabinie kolejki linowej na trasie Kosodrevina -Chopok PD.,
- Kolacja przy pełni księżyca - wieczór pełen wrażeń w restauracji Habarka z możliwością wieczornego zjazdu do dolnej stacji Lúčky po stoku oświetlonym pełnią księżyca,
- Restauracja ROTUNDA - zmiana wystroju i koncepcji na a la carte,
- Nowe urządzenie do serwisowania nart ( Tunning centre TFT aU) w obiekcie Tatry Motion przy kolejce Grand Jet,
- Aplikacja mobilna do wyszukiwania skibusów przygotowana przy współpracy z Regionalną Organizacją Turystyczną Liptowa,
- Korzystne pakiety pobytowe w hotelach TMR HOTELS z darmowymi skipassami.

W Tatrach Wysokich rządzi Mikołaj


Dokładnie w Mikołajki, czyli 6 grudnia 2019, w ośrodku Jezioro Szczyrbskie (Štrbské Pleso) zostanie otwarty sezon narciarski w Tatrach Wysokich. Z wiarygodnych źródeł udało nam się dowiedzieć, że udział w tym wydarzeniu potwierdził też Mikołaj, który pojawi się w tym dniu na stoku, ponieważ na tegoroczny wypoczynek zaraz po obdarowaniu wszystkich dzieci, wybrał właśnie Jezioro Szczyrbskie.
"Sezon narciarski zaczynamy już w najbliższy piątek 6.12.2019 na trasach Interski, Turistická i Juniorská. W zależności od potrzeb będą kursować wyciągi Mostíky, Interski i Junior. Dla niezmotoryzowanych uruchomimy w weekendy Solisko Expres, który zacznie codziennie wozić narciarzy prawdopodobnie od 20 grudnia," poinformował menadżer ds. handlu i marketingu ośrodka Tatry Wysokie Lukáš Brodanský. Na Jeziorze Szczyrbskim naśnieżane są stoki SOLISKO i FURKOTA.
Na przyszły tydzień, w sobotę 14 grudnia planowane jest otwarcie ośrodka Tatrzańska Łomnica - SKI EXCLUSIVE OPENING odbędzie się pod znakiem nie tylko wyśmienitego szusowania na stokach, ale także nietradycyjnego spotkania z aniołami i demonami.

Szczyrbskie JezioroSzczyrbskie Jezioro

Nowości zimy 2019/2020 w Wysokich Tatrach


· dynamiczne ceny karnetów w ośrodkach Jezioro Szczyrbskie i Tatrzańska Łomnica - ceny odzwierciedlające obłożenie i warunki w ośrodkach,
· dynamiczne ceny także w kasach,
· nowe Centrum Obsługi Klienta w Tatrzańskiej Łomnicy (pod jednym dachem Gopass Tickets - kasy samoobsługowe, centrum informacji, kasy, wypożyczalnia, szkółka narciarska, sklep Tatry Motion),
· wyremontowane i zmodernizowane pomieszczenia restauracji Panorama na Łomnickim Stawie,
· jazda ratrakiem - przygotowanie stoków narciarskich z profesjonalnym operatorem ratraka,
· wieczorne wyjście skialpinistyczne w ośrodkach Tatrzańska Łomnica i Jezioro Szczyrbskie,
· korzystne pakiety pobytowe w hotelach TMR HOTELS z darmowymi skipassami.

GOPASS - bilet wstępu na stok oraz klucz do bram aquaparku


Dla tych, którzy chcą jeździć na nartach w Tatrach w najkorzystniejszych cenach, biletem wstępu na stok jest GOPASS - osobisty, imienny karnet narciarski, który jednocześnie spełnia rolę wielofunkcyjnej karty lojalnościowej. Prosto z zacisza domowego narciarze mogą dokonać bezpłatnej rejestracji i w e-shopie na www.gopass.sk kupić swój e-skipass, a po przyjeździe do ośrodka narciarskiego mogą iść z parkingu prosto do bramek wyciągu. GOPASS oszczędza narciarzom czas, ponieważ nie muszą czekać na swój karnet przy kasie w długiej kolejce, a zamiast tego jako pierwsi korzystają z porannego "sztruksu". Za każdy zakup klient otrzymuje punkty lojalnościowe, które może następnie wykorzystać na inne usługi w obiektach TMR. W przypadku kilkudniowych skipassów lub kilkudniowych pobytów ze skipassami narciarze mogą wymienić niewykorzystany w danym dniu karnet narciarski na wizytę w Aquaparku Tatralandia lub parku wodnym Bešeňová. Więcej informacji na www.gopass.sk. Z kartą GOPASS narciarze mogą też tej zimy odwiedzić ośrodek Szpindlerowy Młyn w Czechach lub polski Szczyrk.
Przeczytaj także