stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Trasy rowerowe Saalbach Hinterglemm czekają na Ciebie!
Już 11. czerwca otwarte zostaną trasy rowerowe w Saalbach Hinterglemm. Na rowerzystów będzie czekało 70 km szlaków rowerowych i single tracków, na które dojedziemy dziewięcioma gondolami otwartymi do 4 października. Mimo, że w tym roku otwarcie sezonu rowerowego nie odbyło się zgodnie z planem, największy region rowerowy w Austrii będzie wkrótce dostępny.
REKLAMA
W tym roku Festiwal Rowerowy GlemmRide i Otwarcie Roweru Saalbach zniknęły z kalendarza wydarzeń. Ze względu na obecną sytuację długo trwały przygotowania w jakiej formie można przeprowadzić te wydarzenie. Jednak ze względu na aktualne przepisy, imprezy w pierwotnych terminach musiały zostać odwołane.

Organizatorzy, mają jednak nadzieję, że Festiwal Rowerowy GlemmRide odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2021 r.

Trasy rowerowe Saalbach Hinterglemm czekają na Ciebie!Trasy rowerowe Saalbach Hinterglemm czekają na Ciebie!

Nadal nie jesteś pewien? Rezerwacja Flexi!
Jako, że aktualnie rezerwacja wakacji wiąże się z dużą dozą niepewności wspólnie z partnerami ośrodek zainicjował kampanię "Flexi Booking". Wszystkie rezerwacje na lato 2020 r., które będą dokonywane za pośrednictwem strony saalbach.com lub bezpośrednio u właściciela - oznaczone zielonym przyciskiem rezerwacji Flexi - będzie można anulować lub zmienić bezpłatnie do 14 dni przed przyjazdem. Bez dyskusji, bez podania przyczyny.

Więcej informacji na saalbach.com
Przeczytaj także