stacje Strona
klasyczna

Menu

Strona główna

Pogoda

Sport

Sprzęt

Stacje

Forum

Strona klasyczna

skionline.pl stacje wiadomości

Zarezerwuj wcześniej i płać mniej za jazdę na nartach na stokach Sölden i Gurgl
Nowy Ótztal Super Skipass, na sezon zimowy 2020/2021, wprowadza kolejną wielką innowacją. Dzięki inteligentnemu systemowi kalkulacji cen, miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać z atrakcyjnych cen poprzez wczesną rezerwację online w okresie od 19.11.2020 do 25.04.2021. Możesz zaoszczędzić do 20% na karnecie narciarskim obejmującym całą dolinę,  zawierającą najlepsze tereny narciarskie w Sölden i Gurgl. Karnety narciarskie na 6 lub więcej dni, zawierają również dwie specjalne atrakcje: wstęp na 007 ELEMENTS i Muzeum Motocykli Top Mountain. Ótztal Super Skipass obejmuje również stoki narciarskie w Hochoetz, Vent, Gries i Niederthai.
REKLAMA
Planuj z wyprzedzeniem i oszczędzaj pieniądze. Znany model zniżek dla "rannych ptaszków" będzie również dostępny na stokach narciarskich Ótztal w sezonie zimowym 2020/2021. Jeśli zarezerwujesz online Ótztal Super Skipass - na 3 dni lub więcej - oprócz zakwaterowania i wypożyczalni nart, zyskujesz również pod wieloma innymi względami.

Ci, którzy wcześnie podejmą decyzję, oprócz specjalnych rabatów cenowych, do 20% w porównaniu z zakupem na miejscu, mogą zyskać na wielu innych korzyściach. W najlepszych ośrodkach narciarskich w Sölden i Gurgl atrakcyjna oferta jest również dostępna na jednodniowe i zróżnicowane karnety. Opcjonalne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, wychodzi na przeciw potrzebom elastyczności w czasach pandemii koronawirusa. Ubezpieczenie umożliwia zwrot biletów, zakupionych wcześniej online, do pięciu dni przed pierwszym dniem jazdy na nartach bez podania przyczyny. Inaczej ujmując, ceny online są dostępne tylko do pięciu dni przed pierwszym dniem jazdy na nartach.

Booking.com

007 ELEMENTS i Muzeum Motocykli Top Mountain w zestawie


Na wszystkich miłośników sportów zimowych, którzy wybiorą skipass 6 dniowy lub dłuższy, między 19.11.2020 a 25.04.202, czekają dwie fascynujące dodatkowe korzyści. Oprócz niekończącej się zabawy na stokach, Ótztal Super Skipass obejmuje również wstęp na 007 ELEMENTS James Bond Adventure World w Solden i do najwyższej położonego muzeum motocykli w Europie w Gurgl. W bezpośrednim sąsiedztwie autentycznych miejsc, w których kręcono światowej sławy agenta filmowego Jamesa Bonda. Odwiedzający szczyt Gaislachkogl na wysokości 3048 m n.p.m. uzyskają niepowtarzalny wgląd za kulisy hitu kinowego oraz niesamowitą panoramę gór w formacie XXL. Muzeum Motocykli Top Mountain w Gurgl szczyci się historiami i legendami pełnymi mocy koni mechanicznych. Zajmująca powierzchnię 3000 m2, najwyższej klasy wystawa jest inspirującą przygodą dzięki ponad 300 historycznym motocyklom i samochodom sportowym z różnych epok. Uzupełnieniem wyjątkowej ekspozycji są zmieniające się wystawy specjalne, zawierające rarytasy pochodzące z całego świata. Posiadacze Ótztal Super Skipass w Solden i Gurgl mogą również bezpłatnie korzystać z naturalnych torów saneczkowych oraz cotygodniowej wieczornej jazdy na nartach.

Prosto na stoki


Od dawna pielęgnowanym życzeniem wielu miłośników sportów zimowych jest natychmiastowe rozpoczęcie dnia na nartach bez żadnych opóźnień. Teraz jest to łatwe dzięki biletowi zakupionemu z wyprzedzeniem online. Co najlepsze, można go szybko i łatwo odebrać z jednego z automatów narciarskich w Solden i Gurgl przy wyciągach górskich. Oczywiście nadal istnieje możliwość wymiany kodu QR, który posiadasz w kasie lub u jednego z niezliczonych partnerów handlowych.

Jeden bilet na wszystkie tereny narciarskie


Ótztal Super Skipass obejmuje sześć terenów narciarskich, 363 kilometry tras i niesamowite wyciągi górskie w najdłuższej dolinie Tyrolu. Zróżnicowane "menu stoków" jest dostępne przy zakupie karnetu na 3 lub więcej dni. Oprócz popularnych zimowych destynacji Solden i Gurgl, sieć obejmuje również stoki narciarskie w Hochoetz, Vent, Gries i Niederthai.

Więcej informacji na stronie: www.oetztal.com/superskipass
Zakup skipassów online: www.soelden.com/tickets lub www.gurgl.com/tickets
Przeczytaj także